drinkit s logem firmy

Lahev na vodu Drinkit je originální dárkový předmět. Promo dárek s nápadem, který bude vidět.
Nemáte vlastní design? Nevadí kompletně Vám ho zpracujeme včetně vizualizací. 

vlastní design


OBAL
Drinkitku Vám potiskneme Vaším logem nebo jakoukoliv grafikou dle Vašich požadavků. S designem vám také rádi pomůžeme. Máme k dispozici tým schopných grafiků. Také si můžete zvolit vlastní barvu neoprenu a poutka.

Neoprenový obal chrání lahev proti rozbití, takže se nemusíte bát, když spadne. Samozřejmě to nesmůžete zkoušet jako v Pelíšcích…“A komu tím prospěješ?“:). Neopren navíc udrží vodu v Drinkitce příjemně chladnou, můžete jej prát v pračce a má poutko na pověšení.

VÍČKO
Na horní straně víčka můžete mít vyfrézované vlastní logo nebo jakoukoliv značku. Víčko je dřevěné s plastovou šroubovací vložkou pro snadnou údržbu.

OBJEM
Lahve vyrábíme v objemech 330 ml, 500 ml a 700 ml.
Odolný a žáruvzdorný materiál boro-silikátového skla zajistí dlouhou životnost lahve. Na lahvi je opět vypískované logo Drinkit i zde může být Vaše grafika nebo logo.

DESIGN

Grafický návrh vám vytvoříme na míru podle vašeho vizuálního stylu nebo vaší vize. Pak vytvoříme vizualizaci, aby jste měli přesnou představu o vzhledu lahve. Zpracujeme pro Vás několik návrhů ze kterých si jeden vyberete.


JAK OBJEDNAT DRINKIT S LOGEM?

1. Společně vybereme barevnou kombinaci neoprenového obalu a poutka. Požadovaný design lahve nám pošlete pokud máte k dispozici od vašeho grafika, nebo ho pro Vás zpracujeme my.

2. Rozmyslete si objem a celkový počet lahví

3. Poptávku nám pošlete na email info@buydesign.cz nebo vyplňte formulář níže.

4. Připravíme vám cenovou nabídku a co nejdříve se vám ozveme s podrobnostmi.

vlastní potisk už od 1 kusu

DARUJTE ORIGINÁLNÍ DÁREK S VLASTNÍM POTISKEM
Chcete potěšit kamaráda, kolegu v práci nebo rodinné příslušníky originálním dárkem? Lahev DRINKIT je možné doplnit jménem nebo jednoduchým vzkazem. Vyberte si jeden s designů v katalogu a napište nám Váš požadavek o formuláře níže. Lahve s doplněním jména jsou možné vyrobit už od 1 kusu.

CENY DRINKIT SE JMÉNEM
0,3 l – 700 Kč
0,5 l – 710 Kč
0,7 l – 720 Kč

proč drinkit?


ZDRAVÍ

Uchovávání vody ve skle je bezesporu nejzdravější možností osvědčenou už stovky let. Oproti lahvím z plastu neuvolňuje sklo do vody žádné škodlivé látky jako jsou BPA způsobující rakovinu a podobně.

PŘÍRODA
Tím, že každý den nosíte svoji “Drinkitku” chráníte přírodu. Nezatěžujete ji zbytečnou výrobou a likvidací PET lahví, které jsou jen na jedno použití. Myslete ekologicky:)

VŽDY S SEBOU
Blíže k dodržování pitného režimu už Vás nikdo nepřivede. “Drinkitku” si s sebou můžete vzít
do práce, do školy nebo na cesty. Naplnit si ji můžete čím chcete, navíc ze skla “chutná jinak a lépe.“

Reference

Chcete se dozvědět více?
Pošlete nám poptávku.

15 + 1 =

Kontakt

Dárek s logem

Telefon

+420 608 305 202

Naši partneři